İLETİŞİM
  Beşiktaş : 0212 258 24 25
  Kadıköy  : 0216 347 23 48
  Bakırköy : 0212 466 09 09
  Ankara  : 0312 230 40 50
  Üsküdar : 0216 347 23 48
  Avcılar :    0212 466 09 09
Ön Kayıt Formu
facebook
REFERANSLAR

H. BENGİ

M. DEMİRAĞ
P. ÇALIK
İngilizce Kursu
L. YAĞCI
İngilizce Kursu
İ. ODABAŞI
İngilizce Kursu
Y. AKSAKAL
İngilizce Kursu
B. CENGİZ
İngilizce Kursu
M. KURT
İngilizce Kursu Eğitimi
B. BAVKIR
İngilizce Kursu Eğitimi
A. YALÇIN
İngilizce Kursu
N. KONOĞLU
İngilizce Kursu Eğitimi
A. AĞIRKAYA
İngilizce Kursu
P. GARAN
İngilizce Kursu
S. UZUNER
İngilizce Kursu Eğitimi
M. SAYGI
İngilizce Kursu
G. ÖZTÜRK
İngilizce Kursu Eğitimi
B. SAYGI
İngilizce Kursu
Y. TUNCER
İngilizce Kursu
...devamı
%60
İndirimli fiyatı
%50
İndirimli fiyatı
%40
İndirimli fiyatı
%30
İndirimli fiyatı
%0 İndirimsiz
Kurs fiyatı
1,120 TL
taksit gör
1,600 TL
taksit gör
İngilizce Eğitimi Alırken Dikkat !
Farklı süre ve ücretlerde İngilizce kursu veren yerler var.
Lütfen iyi araştırın, kurum deneyimi, eğitim kalitesi, sınıf kontenjanı, eğitim garantisi, kurum ve meb sertifikası, fiyatı ve ödeme planı ile iptali ve iade şartları en iyi olan kazansın...
Mimtek de her şey açık, net ve anlaşılır, her şey kursiyer odaklı. Tam 21 yıldır.
Not: En popüler tüketici şikayet sitesi www.sikayetvar.com'a göre ; en iyisi Mimtek
Eğer Mimtek kalitesini beğenmezseniz, istediğiniz zaman eğitimi bırakabilir, yalnız girdiğiniz dersin ücretini ödersiniz. ...... Lütfen eğitimde risk almayın. Hızlı Bilgi alın...

HIZLI BİLGİ İNGİLİZCE Kursu için hemen bilgi isteyin, hemen bilgi verelim...
Gkod
Neden Mimtek ? İngilizce Egitimi Notları İngilizce Eğitim Görselleri


İNGİLİZCE-GÖRSELLER

İngilizce Kursu   İngilizce Eğitimi   İngilizce Dersi   İngilizce Programı Verilen resimler temsili görsellerdir. Derste İNGİLİZCE Eğitmeni farklı örnekler tercih edebilir.

ingilizce Kursu Fiyatları

İNGİLİZCE KURSU EĞİTİM MÜFREDATI

İngilizce eğitim programımız 5 seviyeden oluşmaktadır. Her seviye toplam 100 ders saati bulunur. Tüm program boyunca hedefimiz dört dil becerisini (Okuma,Yazma, Konuşma, Anlama ) geliştirmektir. Tüm program boyunca nitelikli Türk ve Yabancı öğretmenler derslere girerler. Başlangıç düzeyinde Türk öğretmenlerle başlayan program ilerleyen düzeylerde dönüşümlü daha sonra da tamamen yabancı öğretmenlerle devam eder. Eğitim boyunca kullanılacak kaynaklar ve kitaplar öğrencilere ücretsiz olarak verilmektedir. Temel ders kitaplarının yanı sıra özellikle dinlediğini anlama ve konuşma becerilerinin geliştirilmesi amacıyla görsel ve işitsel materyal One Way English’in deneyimli eğitim kadrosu tarafından hazırlanmıştır.

Düzey Belirleme ; One Way English’de düzey belirleme sınavı ücretsizdir ve öğrenciler diledikleri zaman katılabilirler. Gerekli görülen durumlarda sözlü sınav da uygulanır. Düzey belirleme sınavından sonra öğrenciler diledikleri kurda kendi düzeylerine en uygun sınıflara yerleştirilirler.

Grup Oluşturulması; Düzey belirleme sınav sonuçlarına göre öğrencilerimiz gruplara ayrılır. Öğrenciler kendilerinden daha yukarı ya da aşağıda bulunan öğrencilerle aynı sınıfta olmazlar. One Way English Eğitim Merkezi öğrencilerine rahatlıkla iletişim kurabilecekleri, konuşulanları anlayabilecekleri, kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam sunar. Bunun en önemli koşullarından biri de düzey belirlemenin doğru yapılması ve grupların uygun öğrenciler arasından seçilmesidir. Bir grupta en çok 6-12 öğrenci bulunur.

BAŞLANGIÇ
Begginer Bu düzeyde basit ve kısa diyaloglar kurulabilir. Kendini tanıtabilme, basit toplumsal ifadeler, otelde yer ayırtmak, adres sormak gibi rutin durumlara uygun sosyal yaşantıda yer alan en yaygın kalıplar kullanılabilir.Temel bilgi alışverişi, geçmiş, şimdi ve gelecekteki olaylar hakkında basit cümlelerle konuşabilme sağlanır.

ORTA
Pre-Intermediate Elementary düzeyindeki bilgilerin pekiştirilmesiyle, öğrenciler metinlerde geçen konularını anlayabilir, bildikleri konular üzerinde konuşabilirler. Öğrenmiş oldukları kelime ve yapıları ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilir ve basit iş görüşmeleri yapabilirler.

Intermediate Bu düzeye gelmiş öğrenciler yabancı dili rahatlıkla kullanabilirler, iş yerinde ve sosyal hayatlarında kullanacakları bir çok konu hakkında iletişim kurabilirler ve söylemek istediklerini ifade edebilmek için pek çok değişik ifade şekillerini ve ileri düzeyde İngilizce dilbilgisi yapılarını öğrenirler.

İLERİ
Upper-Intermediate Öğrenciler daha zor ve karmaşık durumlarda iletişim kurabilecek düzeye gelirler ve tartışma ve toplantılara katılabilir, sunum yapabilirler. Gazete, roman gibi yayınları anlayabilir ve ileri düzey kelime bilgisi gerektiren konularda rahatlıkla iletişim kurabilirler. Bu düzeyi tamamlayan öğrenciler özel amaçlı programlara rahatlıkla hazırlanabilirler.

Advanced İngilizce bilgisinin yazılı ve sözlü olarak en üst düzeye çıktığı bu düzeyi tamamlayan öğrenciler, dile tam anlamıyla hakim olurlar. Pek çok akademik ve sosyal konuda iletişim kurabilirler. Oldukça akıcı olan konuşmalarıyla birbirleriyle ilişki kurabilir ve istediklerini rahatlıkla dile getirebilirler.

Bilgisayar Destekli Eğitim; İngilizce eğitimlerimiz bilgisayar destekli verilmektedir. Bilgisayar sınıflarımızda öğrencilerimize çalışma olanakları sunulmaktadır. Çalışma ve eğitim cd’leri yardımıyla öğrenciler sınıf ortamında öğrendiklerini pekiştirirler.

TOEFL
TOEFL, ana dili Ingilizce olmayan kisilerin bu dildeki akademik yeterliliginin degerlendirildigi bir sınavdır. Bütün dünyada çok sayıda yüksek okul ve üniversite ile enstitü, resmi ve özel kurumlar,ajanslar ve kurslar basvuru kabulü için TOEFL puanını sart kosmaktadır.
Son dönemlerde TOEFL, çok uluslu sirketlerin ise alım, terfi ve kariyer belirleme süreçlerinde de etkili bir kriter olmaya baslamıstır. Yerli sirketler ve bazı bankalar ise, kendi içlerinde TOEFL’ a benzer sınav yöntemleri kullanmaktadır.
Özellikle son on yılda sayıları hızla artan, Ingilizce müfredatlı üniversitelerde okumak isteyen ögrenciler için TOEFL sınav sonuçları çok geçerli ve belirleyici bir öneme sahiptir. Yerli ve yabancı egitim kurumları, ön lisans, lisans ve lisansüstü egitim için gerekli TOEFL puanlarını her akademik yıl basında ilan etmektedirler. Yeterli Ingilizce seviyesine sahip olmayan adaylara, bu üniversitelerin Ingilizce hazırlık sınıflarında bir yıllık egitim verilmekte, bu durum hem ögrenciye hem de ailesine zaman kaybının yanı sıra büyük bir mali yük getirmektedir.
TOEFL dersleri, 100 saat sınıf içi egitimi kapsamaktadır.
Program baslangıcında ögrencilerin ana bölümleri ( dinleme, okuma, konusma ve yazma) kolayca anlayarak analiz-sentez yapabilmeleri için gerekli gramer bilgisi ön çalısma olarak verilir.
Derslerde hedef, konu anlatımlarıyla birlikte TOEFL sınav teknigine yönelik özel çalısmalar yapmak ve yogun test çözmektir.
Ögrenci, 6-12 kisilik sınıflarda rahat bir ortamda ders görür.
Sınıflar seviye tespit sınavına göre olusturuldugundan ögrenciler hedeflerine beklemeden ya da geri kalmadan ulasır.